EServer Cloud 3

خدمات راه اندازی ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس نوعی ارتباط صوتی و تصویری و یا چهره به چهره است. فناوری ویدئو کنفرانس می‌تواند در مواقع لزوم بهترین و موثرترین نوع ارتباط را برای شما فراهم کند.
دیگر مرزی وجود ندارد، روزانه در حوزه ارتباطات و فناوری های ارتباطی پیشرفتی حاصل می‌شود و اکنون ارتباطات قدیمی جای خود را اندک اندک به فناوری ویدئو کنفرانس می‌دهند و این نوع از ارتباط سرعت انتقال داده‌های انسانی را افزایش داده و حس زیباتری در انسان برانگیخته می‌سازد. اما فناوری ویدئو کنفرانس در سازمانها و شرکت‌ها شکل دیگری دارد، امنیت و ساختار آن متفاوت است و نمی‌شود از هر روشی برای بستر ارتباط استفاده کنیم. 

راه اندازی ویدئو کنفرانس

نرم افزارهای تخصصی و امن مانند Adobe Connet و Skype for Business راهکارهای موثر و جذابی برای بستر ارتباط ویدئو کنفرانس فراهم می‌کنند و  می‌توانیم از دیگر قابلیت های این نرم افزارهای ویدئو کنفرانس همچون برگزاری تدریس آنلاین، کلاس آنلاین، آموزش مجازی و وبینارهای آموزشی استفاده کنیم.


ویدئو کنفرانس و وب کنفرانس ابزارهایی هستند که در برگزاری جلسات اینترنتی و آنلاین، آموزش مجازی و آموزش از راه دور به کار گرفته می‌شود. ویدئو کنفرانس کاربرد بسیاری در برگزاری جلسات آنلاین آموزشی دارد و اما نکته مهم، انتخاب و یافتن بهترین نرم افزار ویدئو کنفرانس با توجه به شرایط سازمان است که کارشناسان شرکت پردیس پارس به شما در این زمینه مشاوره کاربردی خواهند داد.


سیستم ویدئو کنفرانس بهینه شده برای سیستم‌های دسکتاپ است اما با هر وسیله ای که توانایی اتصال به اینترنت دارد و مجهز به مرورگر اینترنتی باشد می‌توان از امکانات آن استفاده کرد، مثل تبلت و یا گوشی تلفن همراه که در شرایط خاص به ما اجازه می‌دهند در ویدئو کنفرانس شرکت کنیم.


نکته دیگری وجود دارد و آن انتخاب ترکیبات مناسبی از سخت افزار و نرم افزار و قابلیت هماهنگ شدن با سایر محصولات ویدئو کنفرانس می‌باشد. برای استفاده از ویدئو کنفرانس باید به سخت افزاری که برای بستر آن در نظر گرفته ایم توجه کنیم و برای راه اندازی فناوری ویدئو کنفرانس شرایط اولیه مناسب که مشاوران و متخصصان توصیه میکنند فراهم کنیم.

 

شرکت پردیس پارس با توجه به نیاز مشتریان و متناسب با خواسته ها و نوع سازمان خدمات راه اندازی ویدئو کنفرانس را ارئه می دهد. کارشناسان شرکت پردیس پارس دوره های تخصصی شبکه را گذارنده و دارای مدارک معتبر بین المللی می‌باشند. همین امر سبب می‌شود که شما با آسودگی خیال نیازهای خود را بیان نمایید و بهترین مشاوره‌ها را از کارشناسان ما در زمینه های مختلف شبکه همچون راه اندازی شبکه، پشتیبانی شبکه، راه اندازی ویدئو کنفرانس و مجازی سازی شبکه دریافت نمایید. تیم تحقیق و توسعه شرکت بر اساس سیاست‌های پردیس پارس به طور دائم آخرین بروز رسانی‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد تا بهترین گزینه را برای شما در نظر بگیرد.

مشاوره، اجرا و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری را با پردیس پارس تجربه کنید

درخواست مشاوره

Poem

دنیا همانیست که با افکارمان خلقش می‌کنیم، تغییری نخواهد کرد مگر با تغییر دادن افکارمان. آلبرت انیشتین

من به هیچ وجه اجازه نمی دهم که شرایط مرا ناامید کند. سه چیز لازم برای رسیدن به یک هدف با ارزش عبارت است از : کار ، استقامت و عقل سلیم. توماس ادیسون

بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش.  ویلیام شکسپیر 

هر موفقیت بزرگی نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی است که مورد توجه و ستایش دیگران قرار نمی گیرد. برایان تریسی