تلفن تماس 02188327832

شبکه‌ای به وسعت اعتبار شما

دربراه پردیس پارس

تیم فنی شرکت پردیس پارس از سال ۱۳۸۸ شروع به انجام کلیه خدمات راه اندازی و پشتیبانی شبکه نمود و با انجام بیش از ۱۰۰ پروژه موفق در حوزه های مختلف شامل خرید تجهیزات، ایجاد یا اصلاح بستر زیرساخت شبکه و راه اندازی کلیه خدمات شبکه، اقدام به ثبت شرکت جهت توسعه فعالیت های خود نمود. در حال حاضر شرکت پردیس پارس در اداره ثبت شرکتهای استان تهران ثبت گردیده و کلیه مدارک قانونی جهت ارائه فاکتور رسمی و عقد قراردادهای رسمی پشتیبانی شبکه را دارا می‌باشد.

پردیس پارس تمامی فعالیت‌های خود را بر اساس جدیدترین تکنولوژی‌ها و سرویس‌های به روز تنظیم نموده و خدمات خود را بر اساس علم روز ارائه می‌نماید. ارائه جدیدترین راهکارهای امن سازی از طریق انواع فایروال‌های سخت افزاری، ارائه راهکارهای مجازی سازی دسکتاپ از طریق نرم فزارهای VMware و ارائه راهکارهای مجازی‌سازی نرم افزار از طریق VMware بخشی از خدمات شرکت پردیس پارس می‌باشد.

کلیه افراد فعال در پردیس پارس، با حساسیت بسیار زیاد از بین کارشناسان تحصیل‌کرده با مدرک معتبر دانشگاهی معتبر، دارای مدارک تخصصی مربوطه و همچنین دارای تجربه کاری بالا در شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ انتخاب شده‌اند.
پردیس پارس معتقد است که می‌بایست تمامی افراد در حوزه تخصصی خود مشغول به فعالیت باشند. به همین جهت تمامی خدمات قابل ارائه پردیس پارس، صرفاً توسط کارشناس مربوطه انجام خواهد شد.
خدمات پردیس پارس شامل راه اندازی شبکه، خدمات و پشتیبانی شبکه و مجازی سازی شبکه می‌باشد.

هدف پردیس پارس فقط و فقط ارائه خدمات مناسب به مشتری در جهت رشد و تعالی فناوری اطلاعات در کشور عزیزمان ایران می‌باشد. همچنین امید است با توسعه این مجموعه افراد بیشتری بتوانند در این مجموعه مشغول فعالیت شوند تا بتوانیم سهمی هر چند کوچک در جهت اشتغال زایی جوانان مستعد و مسئولیت‌پذیر این مرز و بوم داشته باشیم.

جستجو و پژوهش

جستجو و پژوهش

اعضای تیم فنی پردیس پارس خود را ملزم به انجام پژوهش و تحقیقات می‌دانند. خدماتی که به شما ارائه می‌کنیم بر اساس آخرین بروزرسانی‌ها بوده و در قبال آن مسئولیم.

پشتیبانی تخصصی

پشتیبانی تخصصی

اعتقاد راسخ ما بر این است که هر یک از اعضای تیم فنی پردیس پارس ملزم به رعایت نکات تخصصی درخصوص ارائه خدمات پشتیبانی باشند. تخصص تیم فنی بر اساس جدیدترین آموزشها سنجیده می شود.

مشتری مداری

مشتری مداری

مشتریان از دیدگاه شرکت پردیس پارس فرصت‌هایی هستند برای نظارت بر فعالیتمان. نمره‌ای که ما دریافت می‌کنیم، میزان رضایت مشتری از کیفیت خدمات ماست

اشتغال‌زایی

اشتغال‌زایی

در مسیری گام برمی‌داریم که از سویی به پیشرفت اقتصادی می‌اندیشیم و از سویی دیگر چشم به فراهم کردن شرایط جذب متخصصین متعهد داریم. فراهم نمودن شرایط اشتغال‌زایی یکی از اهداف مجموعه‌های موفق است.

پردیس پارس

مشتری از نگاه ما

مشتریان از دیدگاه شرکت پردیس پارس فرصت هایی هستند برای نظارت بر فعالیتمان، هرگونه فعالیت اقتصادی که در مجموعه شکل می گیرد، بی شک از سمت مشتری آغاز شده است و همین نشان دهنده وابستگی پردیس پارس به مشتری است. تمام اقدامات مجموعه فنی فقط بر اساس انجام کاری زودگذر نیست، بلکه هدف نهایی ما رضایت صد در صدی مشتری است. ما، مشتری را فردی درون سازمان می بینیم، چون مشتری جزئی از ما محسوب می شود. میدانیم که همیشه حق با مشتری است و خدمتی که برای او انجام می دهیم فرصتی است برای ادامه کار. هر مشتری، ناظر و داوری است بر شیوه پاسخگویی و فعالیت ما، مشتری می تواند به ما انگیزه ای برای بهبود مستمر بدهد. ما مشتریانمان را دوست داریم.

خدمات شبکه تحت پوشش شرکت پردیس پارس

پردیس پارس

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت شرکت توسعه ارتباطات پردیس پارس محفوظ است.
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.
سازمان فناوری اطلاعات ایران

پروانه فعالیت در حوزه خدمات فنی افتا
شماره پروانه: ITO-NAMA-TS-0310

logo-samandehi
No Internet Connection