تلفن تماس 02188327832

قطع کردن دسترسی نرم افزار به اینترنت از طریق Kaspersky

یکی از دغدغه های مدیران و کارشناسان حوزه IT همیشه این بوده است که با روش های مختلف، دسترسی اینترنت بعضی از نرم فزار ها را برای Expire نشدن کرک یا برخی مسائل امنیتی قطع کنند. تیم فنی پردیس پارس که در زمینه فروش و پشتیبانی لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی فعالیت دارد و پشتیبانی شبکه را بصورت حرفه ای و خدمات شبکه را بصورت گسترده و راه اندازی شبکه را با دقت فراوان انجام می‌دهد، یک راه حل برای قطع دسترسی نرم افزار به اینترنت به شما کارشناسان و مدیران شبکه آموزش خواهد داد.

ادامه مطلب

آشنایی با اسکای لاین VMWare Skyline

مشتریانی که کسب وکار آنها از اهمیت بالایی برخوردار است معمولا از زیرساخت های VMware استفاده میکنند. در دسترس پذیری و آپ تایم بودن سرویس ها به همراه عملکرد سیستم در بهینه ترین حالت ممکن برای آنها حیاتی است. در این شرایط زیرساختی مهیا میگردد که دستیابی به عملیات بهره‎وری و کاهش ریسک و تداوم تجارت بخوبی صورت پذیرد. این مشتریان انتظار دارند اصلاحات محیطی به سرعت صورت پذیرفته و آنالیزهای مفید مشکلات را از قبل شناسایی نمایند.

ادامه مطلب

معرفی نرم افزار HP Data Protector

از آنجا که امروزه تمامی هدف فناوری اطلاعات در راستای ارائه صحیح خدمات به مشتری ها می باشد، مدیریت متمرکز سیستم ها و برنامه های کاربردی وابسته به آن بسیار حائز اهمیت است. از این رو، بازگردانی سرویس های فناوری اطلاعات در یک بازه زمانی منطقی به هنگام بروز مشکلات از اولویت بالایی برخوردار می باشد. در همین راستا، معیارهایی از قبیل بازیابی نقطه مورد نظر (RPO) و زمان بازیابی مورد نظر (RTO) با مفهوم Availability کسب و کارها گره خورده است. در این زمینه، نرم افزارها و راهکارهای بسیاری وجود دارند که هر کدام از قابلیت ها متفاوتی بر خوردارند.

ادامه مطلب

S.M.A.R.T چیست؟

S.M.A.R.T چیست و چگونه کار میکند؟
S.M.A.R.T مخفف Self-Monitoring Analysis and Reporting Technology است و اولین بار توسط شرکت IBM ابداع گردیده است. هدف از بوجود آوردن این سیستم، مانیتور وضعیت دیسک با استفاده از روش‌ها و دستگاه‌های مختلف (سنسورها) است. برای مثال یک هارد دیسک ATA ممکن است حداکثر تا 30 مقدار بگیرد که به این مقادیر ویژگی یا attributes گفته می‌شود. ATA اینترفیسی است که هارد را به مادربورد متصل کرده و عملا یک تکنولوژی قدیمی محسوب می‌شود. بعضی از این ویژگی‌ها به صورت مستقیم و بعضی به صورت غیرمستقیم بر روی وضعیت سلامت و سایر اطلاعات آماری دیسک تاثیر می‌گذارند.

ادامه مطلب

دانلود کتاب آموزشی فورتی آنالایز به زبان فارسی

معرفی کوتاهی از فورتی آنالایزر:

فورتی آنالایزر ابزاری برای جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل و آنالایز لاگ‌ها بوده که با چشم‌اندازی عملیاتی ساخته شده است. این دستگاه به سازمان شما این قابلیت را می‌دهد که بینش کافی در مورد تهدیدات امنیتی را بدست آورد همچنین خطرات سطوح حمله مشخص شده و می‌توانید اقداماتی را به صورت خودکار تعریف نمایید. مجموعه‌ای جامع از گزارش‌ها با قابلیت سفارشی‌سازی برای شما ایجاد می‌گردد. شرکت پردیس پارس که در زمینه راه اندازی شبکه، خدمات شبکه، پشتیبانی شبکه، مجازی سازی شبکه و مجازی سازی دسکتاپ تجربه و سوابق درخشانی دارد، مفتخر است که برای اولین بار در ایران و با همت آقای مهندس اشکان پزشکی ترجمه آموزش این تجهیز مهم را در اختیار شما قرار دهد.

ادامه مطلب

راه اندازی فایل کلاد در شبکه

امروزه سرویس های زیادی مثل iCloud و Dropbox در دنیای مجازی ما وجود دارند. اضافه شدن اسم های جدید که در این زمینه فعالیت می‌کنند دیگر هیجان سابق را برای کاربران نداشته و همه می‌دانیم که با ثبت اطلاعاتمان در این سرویس ها می‌توانیم از امکاناتی مثل ذخیره سازی دیتاها در محیط ابری استفاده نماییم. تیم فنی پردیس پارس نیز از این مجال استفاده کرده و در این آموزش به شما یاد خواد داد که چگونه ذخیره‌ساز ابری خود را راه اندازی و استفاده کنید. راه اندازی شبکه، خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه نیز از تخصص هایی است که می توانید بر روی توان تیم فنی پردیس پارس حساب باز کنید.

ادامه مطلب

پردیس پارس

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت شرکت توسعه ارتباطات پردیس پارس محفوظ است.
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.
سازمان فناوری اطلاعات ایران

پروانه فعالیت در حوزه خدمات فنی افتا
شماره پروانه: ITO-NAMA-TS-0310

logo-samandehi