تلفن تماس 02188327832

شبکه‌ای به وسعت اعتبار شما

پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه

پردیس پارس جهت تکمیل خدمات خود برای مشتریان عزیز آماده ارائه خدمات پشتیبانی شبکه می‌باشد. پشتیبانی شبکه هم برای افرادی که خدمات شبکه خود را از پردیس پارس گرفته باشند و هم برای افرادی که خدمات راه اندازی شبکه خود از همکاران ما گرفته باشند، قابل ارائه می‌باشد.

ارتباط راه اندازی شبکه و خدمات پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه برای آن دسته از مشتریانی که بستر شبکه ایشان توسط پردیس پارس راه اندازی شده باشد بسیار راحت‌تر خواهد بود، چرا که تیم اجرای پردیس پارس کلیه مراحل را به صورت مکتوب و با نقشه انجام داده‌اند. تمامی سرویس ها بر اساس آخرین ویرایش نصب و راه اندازی شده‌اند و تمامی تست ها روی شبکه انجام شده است. در این موارد تیم پشتیبانی وظیفه بروز نگه‌داشتن شبکه، رفع مشکلات کاربران، ارائه راهکارهای جدید تر برای کارفرما، نصب سرویس های جدید و بازدیدهای دوره ای را خواهد داشت.
پشتیبانی از شبکه ها به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام می‌شود. در هر دو صورت گزارش کامل فعالیت های انجام شده توسط تیم پشتیبانی شبکه پردیس پارس تهیه و در بازه‌های ماهیانه در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت.

درخواست پشتیبانی حضوری

پشتیبانی حضوری بسته به نیاز شبکه و درخواست کارفرما و به صورت ثابت در روزهایی از هفته یا ماه انجام خواهد‌شد. کارشناس پردیس پارس در آن روزها موظف است به محل کارفرما مراجعه نموده و علاوه بر انجام وظایف محوله از سمت شرکت که در قالب چک لیست ارائه شده، درخواست‌های کارفرما و پرسنل مجموعه را نیز انجام دهد. میزان حضور کارشناس در محل کارفرما حداقل 3 ساعت می‌باشد و در صورت نیاز این زمان حتی تا پایان همان روز و یا در صورت عدم رفع مشکلات در فردای همان روز نیز ادامه خواهد یافت.

ارائه خدمات مناسب پشتیبانی شبکه

تعهد پردیس پارس ایجاد بستر مناسب و فراهم نمودن آرامش کارفرما در زمینه پشتیبانی و خدمات شبکه می‌باشد. برای کسب این مهم، پردیس پارس تمامی درخواست‌های کارفرما را به دقت بررسی نموده و بر اساس تخصص‌ها و امکانات موجود خود، امکان سنجی نموده و خواسته‌های مشتری را در مراحل مختلف پیاده‌سازی می‌نماید. تعداد مشتریان زیاد هدف پردیس پارس نمی‌باشد. مشتری با سطح رضایت مطلوب، هر چند با تعداد کم برای مجموعه پردیس پارس ارزشمند می‌باشد.

پشتیبانی شبکه خود را به ما بسپارید تا آسوده خاطر باشید

 • پشتیبانی حضوری

  پشتیبانی حضوری

 • پشتیبانی تلفنی

  پشتیبانی تلفنی

 • پشتیبانی از راه دور

  پشتیبانی از راه دور

 • پشتیبانی براساس چک لیست

  پشتیبانی براساس چک لیست

 • ارائه گزارش پشتیبانی شبکه

  ارائه گزارش پشتیبانی شبکه

علاوه بر پشتیبانی شبکه به صورت حضوری، تیم فنی پردیس پارس در ساعت اداری آماده ارائه خدمات پشتیبانی شبکه به مشتریان عزیز می‌باشند. تیم فنی پردیس پارس برای ارائه خدمات پشتیبانی شبکه به صورت ریموتی آموزشهای لازم را دیده‌اند و غیر از مواردی که واقعا امکان ارائه آنها به صورت از راه دور مهیا نمی‌باشد، تمامی نیازهای کارفرما را از این راه رفع خواهند نمود.

ویژگی مهم پشتیبانی شبکه پردیس پارس

پشتیبانی شبکه پردیس پارس صرفاً وابسته به درخواست کارفرما نمی‌باشد. یعنی اینکه کارشناس فنی شرکت موظف است بسته به حساسیت کار مشتری و همچنین وسعت آن در بازه‌های تعیین شده توسط مسئول پروژه نسبت به بررسی مواردی که به صورت چک لیست به او ارائه شده است اقدام نماید و در صورت مشاهده مشکل نسبت به رفع آن اقدام نماید.

تمامی فعالیت های کارشناسان شبکه پردیس پارس به صورت مکتوب در اختیار مدیران این شرکت و در نهایت در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت.

یکی از مهم ترین بخش ها بعد از پیاده سازی و نصب سرویس های ضروری، پشتیبانی و بومی سازی، دانش استفاده و بکارگیری موارد راه اندازی شده می باشد. پشتیبانی از محصول، یکی از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب خدمات و یا کالا در تمامی بخش‌ها می باشد.
پشتیبانی شبکه جزء لاینفک و جدایی ناپذیر در هر زیرساختی است. شرکت پردیس پارس به شما این اطمینان را می‌دهد که بدون دغدغه و با لذت، از زیرساخت ارتباطی خود استفاده کنید و از سرویس های متنوع با بالاترین کیفیت سود ببرید. تیم فنی ما در سه قسمت پشتیبانی سرور، پشتیبانی شبکه و پشتیبانی سخت افزاری در خدمت سازمان و شرکت شما می‌باشد. تجربه ی بالا، تیم فنی آموزش دیده در زمینه‌های نامبرده و پشتیبانی 24 ساعته ما سبب می شود شما بدون هیچ‌گونه تردیدی بتوانید روی ما حساب کنید.
در بخش پشتیبانی سرور، تیم فنی ما تمام مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با سرورهای شما را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کرده و تلاش می نماید هیچ گونه اختلالی در روند کسب و کار شما ایجاد نشود.

اقدامات تیم خدمات پشتیبانی شبکه

در بخش شبکه، تیم حرفه ای و متخصص ما مشکلات مربوط به زیر ساخت شما از جمله اشکالات رایج در سوئیچینگ ها، روتینگ ها، ایرادات ارتباطی و ... را یافته و نسبت به رفع آنها اقدامات لازم را بعمل می آورند.
در بخش سخت افزار، شما کاملا آسوده خاطر خواهید بود زیرا بیشترین اشکالات در لایه‌ی کاربران نهایی می‌باشد و همیشه نسبت به سرویس‌های اضافه شده مقاومت می‌نمایند. تیم فنی ما با توجه به چندین سال تجربه در این زمینه و با توجه به آموزش‌های داده شده، با صبر و شکیبایی بسیار پاسخگوی مشکلات کاربران شما خواهند بود؛ شرکت‌های طرف قرارداد ما و مشتریان قدیمی، سندی بر این ادعا می باشند.
شایان ذکر است پشتیبانی‌های فوق در زمینه سرور، شبکه و سخت افزار در فاز اول به صورت تلفنی و ریموتی انجام می‌گردد و در صورت عدم رفع مشکل، کارشناسان ما به صورت حضوری در محل مشتری حاضر شده و تا رفع کامل مشکل و پس از ایجاد رضایت مشتری، محل را ترک می‌نمایند. شایان ذکر است که پس از اتمام مراحل فوق نظرسنجی لازم از مشتری به‌عمل آمده، آنالیز می‌گردد و در صورت مشاهده هرگونه خطا و یا کوتاهی، علاوه بر جلب رضایت مشتری، تمام تلاشمان را در جهت از بین رفتن امکان تکرار خطا در موارد مشابه آتی بکار می‌بندیم. کارشناسان خدمات پشتیبانی شبکه‌ی ما آنکال بوده و درطول مدت قرارداد پاسخگوی نیازهای مشتریان می‌باشند.
پردیس پارس، برای تمام خدمات پشتیبانی سرور، شبکه و سخت افزار برای هر مشتری اعم از تلفنی و یا حضوری پرونده ای ایجاد می‌گردد و تمام خدمات و نوع مشکلات و متخصص پیگر ثبت شده و به صورت گزارش کار برای مجموعه ی طرف قرارداد ارسال می‌گردد تا کارفرما کاملا در جریان روند پروسه کار قرار گیرد.

آموزش و انجام خدمات پشتیبانی شبکه

در کنار رعایت نکات فنی برای خدمات ما در زمینه پشتیبانی شبکه، سرور و سخت افزار، مسلما نظم و احساس مسئولیت کارشناسان ما یکی از دغدغه‌های اصلی ماست. ارائه آموزش‌های لازم و پالایش‌های درون سازمانی در مهم‌ترین بخش نیروی انسانی که همکاران ما در بخش پشتیبانی شبکه می‌باشند، سبب رشد و پیشرفت روزافزون چه از نظر علمی و چه از نظر رفتار سازمانی شده است و نتیجه آن ارتباط ما با مشتری به بهینه‌ترین شکل خود شده است و همواره در این جهت سعی کرده‌ایم که : "انتخاب اول شما، شرکت پردیس پارس باشد".

پردیس پارس

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت شرکت توسعه ارتباطات پردیس پارس محفوظ است.
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.
سازمان فناوری اطلاعات ایران

پروانه فعالیت در حوزه خدمات فنی افتا
شماره پروانه: ITO-NAMA-TS-0310

logo-samandehi
No Internet Connection