خدمات فایروال

خدمات فایروال بخشی از خدمات اجرایی پردیس پارس مربوط به خدمات شبکه و امنیت شبکه می باشد. در نظر گرفتن تدابیر امنیتی لازم برای شبکه های امروزی که به دنیای اینترنت متصل می باشند ضروری است. راه اندازی فایروال عنصری اصلی در خدمات راه اندازی شبکه می باشد. پردیس پارس برای تمامی پروژه های اجرای خدمات شبکه خود دست کم یکی از انواع فایروال های معتبر را نصب و راه اندازی می نماید.

خدمات فایروال

راه اندازی فایروال خواه به صورت نرم افزاری و یا به صورت سخت افزاری جزو خدمات اصلی در راه اندازی شبکه می باشد. چرا که تمامی شبکه های کامپیوتری امروزه به اینترنت متصل می باشند پس باید تدابیر امنیتی لازم را برای شبکه کامپیوتری خود در نظر بگیریم. پردیس پارس برای تمامی پروژه های اجرای خدمات شبکه خود حداقل یکی از انواع فایروال های موجود را نصب و راه اندازی می نماید.

کلمه فایروال یا دیواره آتش در دنیای IT تداعی گر امنیت و حفاظت هر چه تمام تر از شبکه ها و کامپیوتر ها می باشد. فایروال با ایجاد یک لایه امنیتی پیرامون شبکه به کنترل ورودی ها و خروجی ها می پردازد و ترافیک های مخرب و غیر ضروری را از بین می برند. وقتی شما فایروال خود را تنظیم می نمایید مشخص میکنید که چه ترافیکی عبور نماید و چه ترافیکی بلاک شود این امر سبب می شود شما با خیالی آسوده ارتباطی امن با دنیای بیرون داشته باشید.  این نکته حائز اهمیت است که فایروال ها در دو نوع سخت افزاری و نرم افزاری ارائه می شوند. بنا به نوع کاربری سازمان خود می توانید فایروال را انتخاب نمایید. بعضی از فایروال ها داری قابلیت Statefull Packet Inspection  می باشند در این روش بسته ای که از فایروال عبور می کند کاملا مورد بررسی قرار گرفته و بر اساس سیاست های تعیین شده بسته یا عبور می کند یا دراپ می شود.

کارشناسان امنیت شرکت پردیس پارس با گذراندن دوره های آکادمیک در حوزه امنیت و با داشتن سوابق درخشان در این زمینه از مراحل ابتدایی اعم از مشاوره و انتخاب تا مرحله نصب و راه اندازی در کنار شما و همراه با شما می باشند. هدف ما این است که در دنیای نا امن و آشفته ی سایبری امنیت و آرامش را برای شما به ارمغان بیاوریم. ما ادعا نمیکنیم که نهایت امنیت را به شما هدیه می دهیم ولی مطمئنا شما را به درجه ای می رسانم که آسوده خاطر باشید.

متخصصان ما در بخش امنیت سابقه نصب و راه اندازی انواع فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری اعم از ISA و TMG و Kerio و FortiGate و .... را در سازمان بزرگ و گوچک دارند.

ما نیازها را بر اساس نوع و درخواست شما مستند میکنیم و با آینده نگری متناسب با نوع سازمان / شرکت پیشنهادات لازم را ارائه می نماییم و در صورت تایید در فازهای خرید، شناسایی، پیاده سازی، مستند سازی و آموزش پروژه را پیاده سازی می نماییم .

کارشناسان شرکت پردیس پارس معتقدند پیاده سازی و نصب تنها فازهای ابتدایی پروژه بوده و آموزش و بومی سازی یکی از اصول اصلی تحویل کار می باشد . ما در فاز طولانی و زمان بر کار فایروال شما را رصد کرده و بر اساس نیازها اقدام به Tune رول های امنیتی می نماییم.

 

مشاوره، اجرا و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری را با پردیس پارس تجربه کنید

درخواست مشاوره

Poem

دنیا همانیست که با افکارمان خلقش می‌کنیم، تغییری نخواهد کرد مگر با تغییر دادن افکارمان. آلبرت انیشتین

من به هیچ وجه اجازه نمی دهم که شرایط مرا ناامید کند. سه چیز لازم برای رسیدن به یک هدف با ارزش عبارت است از : کار ، استقامت و عقل سلیم. توماس ادیسون

بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش.  ویلیام شکسپیر 

هر موفقیت بزرگی نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی است که مورد توجه و ستایش دیگران قرار نمی گیرد. برایان تریسی