جستجو و پژوهش

جستجو و پژوهش

اعضای تیم فنی پردیس پارس خود را ملزم به انجام پژوهش و تحقیقات می‌دانند. خدماتی که به شما ارائه می‌کنیم بر اساس آخرین بروزرسانی‌ها بوده و در قبال آن مسئولیم.

پشتیبانی تخصصی

پشتیبانی تخصصی

اعتقاد راسخ ما بر این است که هر یک از اعضای تیم فنی پردیس پارس ملزم به رعایت نکات تخصصی درخصوص ارائه خدمات پشتیبانی باشند. تخصص تیم فنی بر اساس جدیدترین آموزشها سنجیده می شود.

مشتری مداری

مشتری مداری

مشتریان از دیدگاه شرکت پردیس پارس فرصت‌هایی هستند برای نظارت بر فعالیتمان. نمره‌ای که ما دریافت می‌کنیم، میزان رضایت مشتری از کیفیت خدمات ماست
اشتغال‌زایی

اشتغال‌زایی

در مسیری گام برمی‌داریم که از سویی به پیشرفت اقتصادی می‌اندیشیم و از سویی دیگر چشم به فراهم کردن شرایط جذب متخصصین متعهد داریم. فراهم نمودن شرایط اشتغال‌زایی یکی از اهداف مجموعه‌های موفق است.

درباره پردیس پارس

تیم فنی شرکت پردیس پارس از سال 1388 شروع به انجام کلیه خدمات راه اندازی و پشتیبانی شبکه نمود و با انجام بیش از 100 پروژه موفق در حوزه های مختلف شامل خرید تجهیزات، ایجاد یا اصلاح بستر زیرساخت شبکه و راه اندازی کلیه خدمات شبکه، اقدام به ثبت شرکت جهت توسعه فعالیت های خود نمود. در حال حاضر شرکت پردیس پارس در اداره ثبت شرکتهای استان تهران ثبت گردیده و کلیه مدارک قانونی جهت ارائه فاکتور رسمی و عقد قراردادهای رسمی پشتیبانی شبکه را دارا می‌باشد.

پردیس پارس تمامی فعالیت‌های خود را بر اساس جدیدترین تکنولوژی‌ها و سرویس‌های به روز تنظیم نموده و خدمات خود را بر اساس علم روز ارائه می‌نماید. ارائه جدیدترین راهکارهای امن سازی از طریق انواع فایروال‌های سخت افزاری، ارائه راهکارهای مجازی سازی دسکتاپ از طریق نرم فزارهای VMware و ارائه راهکارهای مجازی‌سازی نرم افزار از طریق VMware بخشی از خدمات شرکت پردیس پارس می‌باشد.

کلیه افراد فعال در پردیس پارس، با حساسیت بسیار زیاد از بین کارشناسان تحصیل‌کرده با مدرک معتبر دانشگاهی معتبر، دارای مدارک تخصصی مربوطه و همچنین دارای تجربه کاری بالا در شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ انتخاب شده‌اند.

پردیس پارس معتقد است که می‌بایست تمامی افراد در حوزه تخصصی خود مشغول به فعالیت باشند. به همین جهت تمامی خدمات قابل ارائه پردیس پارس، صرفاً توسط کارشناس مربوطه انجام خواهد شد.

خدمات پردیس پارس شامل راه اندازی شبکه، خدمات و پشتیبانی شبکه و مجازی سازی شبکه می‌باشد.

هدف پردیس پارس فقط و فقط ارائه خدمات مناسب به مشتری در جهت رشد و تعالی فناوری اطلاعات در کشور عزیزمان ایران می‌باشد. همچنین امید است با توسعه این مجموعه افراد بیشتری بتوانند در این مجموعه مشغول فعالیت شوند تا بتوانیم سهمی هر چند کوچک در جهت اشتغال زایی جوانان مستعد و مسئولیت‌پذیر این مرز و بوم داشته باشیم.

 

 

 

 • پشتیبانی شبکه

  پشتیبانی شبکه

  سازمان شما پس از راه اندازی شبکه کامپیوتری خود، نیازمند خدماتی جهت پشتیبانی فنی می باشد که شامل به روز نگه داشتن شبکه، تهیه مستندات ضروری شبکه، رفع مشکلات کاربران، ارائه راهکارهای جدیدتر، نصب و بروزرسانی سرویس ها و بازدیدهای دوره ای است.
  پردیس پارس جهت تکمیل خدمات خود، شبکه شما را پشتیبانی خواهد کرد، چه خدمات راه اندازی خود را از ما دریافت کرده باشید چه از همکاران ما. اگر از آن دسته مشتریانی باشید که بستر شبکه تان توسط ما راه اندازی شده باشد، مراحل پشتیبانی با دقت و سرعت بیشتری شکل خواهند گرفت، چرا که تیم پردیس پارس کلیه مراحل را به صورت مکتوب و با نقشه انجام داده اند. تمامی سرویس ها بر اساس آخرین ویرایش نصب و راه اندازی شده اند و تمامی تست ها روی شبکه انجام شده است.
  پشتیبانی از شبکه ها به دو صورت حضوری و غیرحضوری انجام می شود. درهر دو صورت گزارش کامل فعالیت های انجام شده توسط تیم پشتیبانی شبکه پردیس پارس تهیه و در بازه های ماهیانه در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت.
  پشتیبانی حضوری بسته به نیاز شبکه و درخواست کارفرما و به صورت ثابت در روزهایی از هفته یا ماه انجام خواهد شد. کارشناس پردیس پارس در آن روزها موظف است به محل کارفرما مراجعه نموده و علاوه بر انجام وظایف محوله از سمت شرکت که در قالب چک لیست می باشد، انجام درخواست های کارفرما و پرسنل مجموعه می باشد. میزان حضور کارشناس در محل کارفرما حداقل 3 ساعت می باشد و در صورت نیاز این زمان حتی تا پایان همان روز و یا در صورت عدم رفع مشکلات در فردای همان روز نیز ادامه خواهد یافت.
  تعهد پردیس پارس ایجاد بستر مناسب و فراهم نمودن آرامش کارفرما در این حوزه می باشد. برای کسب این مهم، پردیس پارس تمامی درخواستهای کارفرما را به دقت بررسی نموده و بر اساس تخصص ها و امکانات موجود خود امکان سنجی نموده و خواسته های مشتری را در مراحل مختلف پیاده سازی می نماید. تعداد مشتریان زیاد هدف پردیس پارس نمی باشد. مشتری راضی هر چند با تعداد کم دارای ارزش می باشد.
  علاوه بر پشتیبانی شبکه به صورت حضوری، تیم فنی پردیس پارس در ساعات اداری، آماده ارائه خدمات پشتیبانی شبکه به مشتریان عزیز می باشد. تیم فنی پردیس پارس برای ارائه خدمات پشتیبانی شبکه به صورت از راه دور آموزشهای لازم را دیده است و غیر از مواردی که امکان ارائه خدمات به صورت ریموت نباشد، تمامی نیازهای کارفرما را مرتفع خواهند نمود.
  پشتیبانی شبکه پردیس پارس صرفاً وابسته به درخواست کارفرما نمی باشد. کارشناس فنی شرکت خود را موظف می داند بسته به حساسیت کار مشتری و همچنین وسعت آن در بازه های تعیین شده، توسط مسئول پروژه نسبت به بررسی مواردی که به صورت چک لیست به او ارائه شده است اقدام نماید و در صورت مشاهده مشکل نسبت به رفع آن اقدام نماید.
  تمامی فعالیت های کارشناسان شبکه پردیس پارس به صورت مکتوب در اختیار مدیران این شرکت و در نهایت در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت.

  اطلاعات بیشتر...

 • خدمات سیسکو

  خدمات سیسکو

  خدمات سیسکو بخشی از خدمات اجرایی پردیس پارس مربوط به راه اندازی شبکه و زیر ساخت شبکه می باشد. شرکت پردیس پارس ارئه دهنده راه حل های روز دنیا در حوزه ارتباطات و شبکه به شما پیشنهاد می نماید از تجهیزات سیسکو جهت بدست آوردن بالاترین کارایی و امن ترین ارتباط استفاده نمایید. شرکت پردیس پارس با توجه به نیاز مشتریان و متناسب با خواسته ها و نوع سازمان خدمات مناسب و تجهیزات مقرون به صرفه ای را ارئه می دهد همچنین بدلیل ارتباطات گسترده شرکت با پارتنرهای خارجی جهت تهیه آخرین تجهیزات و لایسنس های مرتبط با تجهیزات سیسکو نوید آن به شما مشتری عزیز داده میشود که هیچ گونه مشکلی در زمینه تهیه این تجهیزات نخواهید داشت. شرکت پردیس پارس با توجه به نیاز مشتریان و متناسب با خواسته ها و نوع سازمان خدمات مناسب و تجهیزات مقرون به صرفه ای را ارئه می دهد همچنین بدلیل ارتباطات گسترده شرکت با پارتنرهای خارجی جهت تهیه آخرین تجهیزات و لایسنس های مرتبط با تجهیزات سیسکو نوید آن به شما مشتری عزیز داده میشود که هیچ گونه مشکلی در زمینه تهیه این تجهیزات نخواهید داشت. تمام کارشناسان شرکت پردیس پارس دوره های تخصصی شرکت سیسکو را گذارنده و دارای مدارک معتبر بین المللی می باشند همین امر سبب میشود که شما با آسودگی خیال نیازهای خود را بیان نمایید و بهترین مشاوره ها را از کارشناسان ما دریافت نمایید. تیم تحقیق و توسعه شرکت بر اساس سیاست های پردیس پارس به طور دائم آخرین محصولات شرکت سیسکو را مورد بررسی قرار می دهد تا بهترین گزینه را برای شما در نظر بگیرد.

  اطلاعات بیشتر...

 • خدمات فایروال

  خدمات فایروال

  واژه فایروال یا دیواره آتش در دنیای فناوری اطلاعات بیان گر امنیت و حفاظت هر چه تمام تر از شبکه ها و کامپیوتر ها می باشد. فایروال با ایجاد یک لایه امنیتی پیرامون شبکه به کنترل ورودی ها و خروجی ها می پردازد و ترافیک های مخرب و غیرضروری را از بین می برد. وقتی شما فایروال خود را تنظیم می نمایید مشخص میکنید که چه ترافیکی عبور نماید و چه ترافیکی مسدود شود. این امر سبب می شود شما با خیالی آسوده ارتباطی امن با دنیای بیرون داشته باشید.  این نکته حائز اهمیت است که فایروال ها در دو نوع سخت افزاری و نرم افزاری ارائه می شوند. بنا به نوع کاربری سازمان خود می توانید فایروال را انتخاب نمایید. بعضی از فایروال ها داری قابلیت Statefull Packet Inspection  می باشند در این روش بسته ای که از فایروال عبور می کند کاملا مورد بررسی قرار گرفته و بر اساس سیاست های تعیین شده عبور می کند و یا دراپ می شود.

  اطلاعات بیشتر...

 • مجازی سازی

  مجازی سازی

  چندین سال است که دیگر استفاده تک منظوره از یک سرور فیزیکی به خاطره ها سپرده شده است. امکان خرید سرورهای متعدد، نگهداری از آنها، تأمین فضای لازم، ایجاد Cooling مناسب و تأمین برق برای چندین سرور دشوار و پرهزینه می باشد.
  هایپروایزرهایی نظیر محصولات کمپانی VMWare، Microsoft و Citrix با امکانات فراوانی که در حوزه Virtualization در اختیار ما قرار داده اند جزو ناگزیر شبکه های فعلی شده اند.
  مجازی سازی در سه بخش Data Center ، Cloud و End-User Computing می باشد.
  تیم فنی پردیس پردس در زمینه مجازی سازی سرور و مجازی سازی دسکتاپ مبتنی بر راهکارهای VMWare فعال می باشد. بخشی از خدمات قابل ارائه تیم فنی پردیس پارس در حوزه مجازی سازی به شرح ذیل می باشد:
  • مجازی سازی انواع سرورهای تاور و رکمونت HP و Dell
  • نصب و راه اندازی VMWare vCenter
  • کانفیگ Cluster
  • کانفیگ High Availability, Fault Tolerance, DRS, DPM

  اطلاعات بیشتر...

 • مانیتورینگ شبکه

  مانیتورینگ شبکه

  مانیتوریگ شبکه از پرکاربرد ترین ابزارهایی هست که یک مدیر شبکه جهت مدیریت بهتر و بالا بردن Performance شبکه نیاز هست در شبکه تحت مدیریت خود راه اندازی کرده و شبکه خود را مانیتور کند مانیتورینگ شبکه در واقع به معنی پایش شبکه می باشد که می تواند جهت بالا بردن سرعت سرویس دهی و کم کردن هزینه ها در یک شبکه کمک کند. به راحتی  میتوانیم از ابزارهای مانیتوریگ جهت  صحت یا عدم صحت کارکرد Device ها و سایر دستگاه های شبکه آگاه شویم. با پایش وضعیت CPU, RAM, H.D.D, Power و  Network یک دستگاه  می توانیم به سطح میزان استفاده از پردازنده، حافظه، هارد دیسک یک سیسم پی برد ودر صورت بحرانی بودن به وضعیت Device  خود رسیدگی کنیم و از بروز خسارت و صدمات مالی ناشی از آن جلوگیری کنیم.

  اطلاعات بیشتر...

 • خدمات ایمیل سرور

  خدمات ایمیل سرور

  امروزه بخش گسترده ای از ارتباطات شخصی و به خصوص سازمانی از طریق ارسال و دریافت ایمیل انجام می شود. کمپانی مایکروسافت نیز باتوجه به این مهم و با رویکردی کاملا حرفه ای و نگاهی سازمانی، در سال 1996 محصولی بی نظیر به نام  Microsoft Exchange Server 4.0  را ارائه کرد و پی در پی در حال بروزرسانی و ارائه نسخه هایی با کارآیی بهتر و امکانات بروز تر بوده است که نهایتاً در اکتبر 2015 نسخه 2016  این محصول پر قدرت معرفی و روانه بازار شد.

  Exchange Server برای شبکه های کوچک، متوسط، بزرگ و شبکه های خیلی بزرگ طراحی شده است.

  بخشی از خدماتی که در حوزه ایمیل سرور توسط تیم فنی پردیس پارس قابل ارائه می باشد به شرح زیر می باشد:

  • نصب و راه اندازی ایمیل سرور مبتنی بر Exchange Server در نسخه های2010 ،2013 و 2016
  • ارتقاء از نسخه های قدیمی به نسخه های جدید
  • راه اندازی قابلیت DAG جهت HA در ایمیل سرور

  اطلاعات بیشتر...

 • راه اندازی شبکه

  راه اندازی شبکه

  یک زیرساخت (Infrastructure) فیزیکی و منطقی مناسب، بستری پایه برای ایجاد سازمان و یا سیستم موفق می باشد که متشکل از عناصری همچون کامپیوترها، کابل ها، کارت های شبکه، سوئیچ و روترها، پروتکل های شبکه، سرویس های مربوط به DNS و پروتکل های امنیتی است که نیازمند نصب و پیکربندی صحیح می باشد. بدیهی است داشتن چنین زیرساختی، شبکه ای بدون مشکل را برای ما به ارمغان خواهد آورد.
  تیم فنی پردیس پارس به صورت تخصصی در زمینه زیرساخت شبکه فعالیت داشته و آماده اجرای پروژه های پسیو شبکه برای مشتریان خود می باشد.
  بخشی از خدمات پسیو شبکه تیم فنی پردیس پارس به شرح زیر می باشد:
  • کابلکشی، ترانکینگ و پسیو شبکه در ابعاد متوسط و بزرگ
  • نصب، مرتب سازی و آرایش انواع رک دیواری و ایستاده
  بیشتر فعالیتهای راه اندازی شبکه مربوط به زیرساخت شبکه می باشد. مثلاً در نظر گرفتن ابعاد شبکه از لحاظ تعداد شعب، تعداد واحدهای کاری و تعداد کاربران شبکه، طراحی و انتخاب بهترین نحوه ارتباط بین شعب، بررسی و انتخاب مناسب ترین تجهیزات برای استفاده در شبکه، بخشی از فعالیت های مربوط به زیر ساخت شبکه می باشند.
  طراحی پلن و راه اندازی شبکه برای شبکه های بزرگ نیازمند تشکیل یک گروه متشکل از تخصصهای مختلف می باشد. نتیجه این هم فکری و آنالیز مناسب می تواند ایجاد یک شبکه کامپیوتری ایده آل را رقم بزند. تیم پردیس پارس با بهره گیری از تجارب و تخصص همکاران خود سعی بر ارائه راهکارهای مناسب در زمینه راه اندازی شبکه های کامپیوتری دارد.

  اطلاعات بیشتر...

 • بکاپ سرور

  بکاپ سرور

  پیشگیری از بروز مشکلات در شبکه مهم می باشد، اما در نهایت امکان بروز مشکل در شبکه وجود دارد. برای مثال می توان به خرابی سخت افزاری سرورها، خرابی هارد دیسک، حذف عمدی یا سهوی فایل ها از فایل سرور اشاره کرد.
  وجود فایل پشتیبان از منابع مهم سازمان شما، از مهم ترین وظایف پشتیبان شبکه می باشد. شرکت پردیس پارس به عنوان مجری راه اندازی و پشتیبانی شبکه، امکان نصب، راه اندازی و نگهداری انواع نرم افزارهای پشتیبان گیری مانند VMware Backup Solution،Acronis ، Veeam Backup،Symantec Backup Exec را برای مدیریت تهیه فایل های پشتیبان از منابع شبکه دارا می باشد. نصب و راه اندازی یکی از انواع محصولات مذکور، بسته به نوع شبکه و نیاز کارفرما می باشد.
  بخشی از خدماتی که در زمینه بکاپ سرور توسط تیم فنی پردیس پارس قابل ارائه می باشد به شرح زیر می باشد:
  • نصب و راه اندازی نرم افزارهای پشتیبان گیری
  • تنظیمات لازم جهت تهیه فایل پشتیبان به صورت اتوماتیک در زمانهای تعریف شده
  • تست ریستور، و تهیه گزارش وضعیت پشتیبان گیری

  اطلاعات بیشتر...

 • راه اندازی VoIP

  راه اندازی VoIP

  اکنون، آرزوی آسان شدن مکالمات راه دور بدون دلواپسی از قبض های سنگین با فناوری VoIP برآورده شده است و می توانیم ساعت ها با کسانی که کیلومترها از ما دور هستند مکالمه صوتی و تصویری داشته باشیم. این تکنولوژی که تلفن های سنتی را به چالش کشیده است، نه تنها ارزان و مقرون به صرفه می باشد بلکه بسیار با کیفیت است و کاملا رضایت استفاده کنندگان این فناوری جلب شده است.
  مزایای VoIP
  • نیاز نداشتن به کابلکشی مجزا همانند سیستم آنالوگ سانترال
  • نامحدود بودن افزایش داخلی ها
  • کنترل بیشتر روی مکالمات و امنیت بالا
  • امکانات فراوان برای کاربران و مدیران
  • گزارش گیری های کامل و دلخواه
  • امکان استفاده از نرم افزارهای تلفنی
  • ارسال فکس بر روی شبکه
  • استفاده حداکثری از پهنای باند

  اطلاعات بیشتر...

 • خدمات اکتیو دایرکتوری

  خدمات اکتیو دایرکتوری

  قطعاً وابستگی مستقیم و غیر مستقیم کاربران دهکده جهانی به محصولات شرکت مایکروسافت، از اهداف بلند مدت بنیانگذار و مدیران مایکروسافت بوده است. بدون شک محبوب ترین سیستم عامل دنیا، ویندوز مایکروسافت می باشد؛ همچنین در اکثر شبکه های کامپیوتری، اکتیودایرکتوری مایکروسافت جهت مدیریت کاربران، کامپیوترها و اجزای شبکه استفاده می شود.
  تیم فنی پردیس پارس از نسخه 2003 همراه این سرویس بوده و در حال حاضر تمرکز اصلی فعالیت برروی نسخه 2016 آن می باشد.
  بخشی از خدماتی که در حوزه اکتیودایرکتوری مایکروسافت قابل ارائه می باشد به شرح زیر است:
  • نصب و راه اندازی اکتیودایرکتوری
  • ارتقاء اکتیودایرکتوری از نسخه های قدیمی به نسخه های جدید
  • کانفیگ Active Directory Site & Services

  اطلاعات بیشتر...

 • خدمات میکروتیک

  خدمات میکروتیک

  در راه اندازی شبکه های امروزی تجهیزات میکروتیک به علت قیمت مناسب و امکانات فراوانش جزو تجهیزات اصلی یک شبکه شده است. امکاناتی مانند روتینگ، کنترل پهنای باند اینترنت، اکانتینگ، وایرلس Indoor و Outdoor و بسیاری امکانات دیگر مانند پشتیبانی از انواع پروتکل های ارتباطی مانند PPTP, L2TP, SSPT, PPPoE و امکان اتصال به Radius و نکته مهم تر اینکه تمام این قابلیت ها در تمامی تجهیزات میکروتیک قابل استفاده می باشد.
  کلیه خدمات میکروتیک شامل کانفیگ روترهای میکروتیک، خدمات راه اندازی رادیو میکروتیک، خدمات فایروال میکروتیک، کانفیگ Queue روتر میکروتیک، خدمات هات اسپات میکروتیک توسط تیم فنی پردیس پارس قابل ارائه می باشد.
  میکروتیک دارای دوره های تخصصی مربوط به خود می باشد. دوره های میکروتیک از MTCNA که مباحث اولیه مربوط به راه اندازی انواع روترهای میکروتیک، تنظیمات وایرلس، تنظیمات NAT و Queue و موارد دیگر می باشد شروع می شود. دوره های دیگر میکروتیک به صورت تخصصی یک موضوع را کاملاً بیان می کند.
  خدمات میکروتیک بخشی از خدمات اجرایی پردیس پارس است که مربوط به راه اندازی شبکه و زیر ساخت شبکه می باشد. MikroTik نام شرکتی در لتونی است که تجهیزات شبکه رایانه‌ای و مخابرات بی‌سیم تولید می‌کند.سیستم عامل مشترک در تمامی تجهیزات میکروتیک، امکان انواع ارتباط با Router OS مانند Winbox, Web Interface, SSH, FTP را فراهم می کند که از ویژگیهای بارز میکروتیک می باشد. برخی از انواع برقراری ارتباط بین شعب به صورت رادیویی، از طریق اینترنت، از طریق اینترانت و از طریق MPLS با بستر میکروتیک امکان پذیر می باشد.

  اطلاعات بیشتر...

پردیس پارس

مشتری از نگاه ما

مشتریان از دیدگاه شرکت پردیس پارس فرصت هایی هستند برای نظارت بر فعالیتمان، هرگونه فعالیت اقتصادی که در مجموعه شکل می گیرد، بی شک از سمت مشتری آغاز شده است و همین نشان دهنده وابستگی پردیس پارس به مشتری است. تمام اقدامات مجموعه فنی فقط بر اساس انجام کاری زودگذر نیست، بلکه هدف نهایی ما رضایت صد در صدی مشتری است. ما، مشتری را فردی درون سازمان می بینیم، چون مشتری جزئی از ما محسوب می شود. میدانیم که همیشه حق با مشتری است و خدمتی که برای او انجام می دهیم فرصتی است برای ادامه کار. هر مشتری، ناظر و داوری است بر شیوه پاسخگویی و فعالیت ما، مشتری می تواند به ما انگیزه ای برای بهبود مستمر بدهد. ما مشتریانمان را دوست داریم.

درخواست مشاوره

Poem

دنیا همانیست که با افکارمان خلقش می‌کنیم، تغییری نخواهد کرد مگر با تغییر دادن افکارمان. آلبرت انیشتین

من به هیچ وجه اجازه نمی دهم که شرایط مرا ناامید کند. سه چیز لازم برای رسیدن به یک هدف با ارزش عبارت است از : کار ، استقامت و عقل سلیم. توماس ادیسون

بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش.  ویلیام شکسپیر 

هر موفقیت بزرگی نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی است که مورد توجه و ستایش دیگران قرار نمی گیرد. برایان تریسی