قطع کردن دسترسی نرم افزار به اینترنت از طریق Kaspersky

جدول سرفصل محتوا قطع کردن دسترسی نرم افزار به اینترنت از طریق Kaspersky

یکی از دغدغه های مدیران و کارشناسان حوزه IT همیشه این بوده است که با روش های مختلف، دسترسی اینترنت بعضی از نرم فزار ها را برای Expire نشدن کرک یا برخی مسائل امنیتی قطع کنند. تیم فنی پردیس پارس که در زمینه فروش و پشتیبانی لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی فعالیت دارد و پشتیبانی شبکه را بصورت حرفه ای و خدمات شبکه را بصورت گسترده و راه اندازی شبکه را با دقت فراوان انجام می‌دهد، یک راه حل برای قطع دسترسی نرم افزار به اینترنت به شما کارشناسان و مدیران شبکه آموزش خواهد داد.

می‌دانیم که بستن دسترسی نرم افزار به اینترنت از طریق چندین راهکار امکان پذیر است ولی آنچه ما در این مقاله می‌خواهیم آموزش دهیم برای آن دسته از کارشناسانی است که در شبکه خود از نسخه های تحت آنتی ویروس در شبکه Kaspersky استفاده می‌کنند. ما این آموزش را در چند مرحله به شما ارائه می‌کنیم.
ابتدا برای آنکه یک گزارش کامل از کلیه نرم افزارهایی که روی سیستم های شبکه نصب شده‌اند داشته باشید از طریق Scope ، Task یک Inventory Task می‌سازیم و سیستم های کلاینتی را در آن وارد می کنیم.
نکته : بهتر است به صورت تستی یک گروه جدا در Console آنتی ویروس ساخته شود و تسک مورد نظر و فرآیند کلی کار را ابتدا به این گروه ارتباط دهیم که کلیه سیستم ها را درگیر نکنیم. سپس بعد از موفقیت آموز بودن نتیجه به راحتی می‌توانید پالیسی مورد نظر را روی هر گروهی اعمال کنید.
مراحل را طبق تصاویر زیر پیش می‌بریم:

گام اول:

گام دوم :

بعد پایان یافتن Task Inventory ، نوبت ایجاد تغییرات در پالیسی گروهی که ساخته ایم است. طبق شکل زیر موارد را جلو می‌بریم .

حتما به خاطر داشته باشید می بایست به تعداد اپلیکشن هایی که وارد می‌کنیم برای آن ها رول بنویسیم. یعنی اگر 5 ورژن مختلف انی دسک را در Low Restrict وارد کردیم برروی هر نرم افزار Any Desk رول Inbound/Outbound برای Any Address را Block کنیم .

اگر مواردی که گفته شده است را قدم به قدم انجام دهید شما موفق می شوید که دسترسی هر نرم افزاری به اینترنت را با راهکار امنیتی کسپرسکی قطع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *