مقالات آموزشی پردیس پارس

برای اطلاع از اضافه شدن جدیدترین مقالات و آموزش ها می توانید عضو کانال تلگرام پردیس پارس شوید.

 

دانلود کتاب آموزشی فورتی آنالایز به زبان فارسی

معرفی کوتاهی از فورتی آنالایزر:

فورتی آنالایزر ابزاری برای جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل و آنالایز لاگ‌ها بوده که با چشم‌اندازی عملیاتی ساخته شده است. این دستگاه به سازمان شما این قابلیت را می‌دهد که بینش کافی در مورد تهدیدات امنیتی را بدست آورد همچنین خطرات سطوح حمله مشخص شده و می‌توانید اقداماتی را به صورت خودکار تعریف نمایید. مجموعه‌ای جامع از گزارش‌ها با قابلیت سفارشی‌سازی برای شما ایجاد می‌گردد. شرکت پردیس پارس که در زمینه راه اندازی شبکه، خدمات شبکه، پشتیبانی شبکه، مجازی سازی شبکه و مجازی سازی دسکتاپ تجربه و سوابق درخشانی دارد، مفتخر است که برای اولین بار در ایران و با همت آقای مهندس اشکان پزشکی ترجمه آموزش این تجهیز مهم را در اختیار شما قرار دهد.

ادامه مطلب

معرفی نرم افزار HP Data Protector

از آنجا که امروزه تمامی هدف فناوری اطلاعات در راستای ارائه صحیح خدمات به مشتری ها می باشد، مدیریت متمرکز سیستم ها و برنامه های کاربردی وابسته به آن بسیار حائز اهمیت است. از این رو، بازگردانی سرویس های فناوری اطلاعات در یک بازه زمانی منطقی به هنگام بروز مشکلات از اولویت بالایی برخوردار می باشد. در همین راستا، معیارهایی از قبیل بازیابی نقطه مورد نظر (RPO) و زمان بازیابی مورد نظر (RTO) با مفهوم Availability کسب و کارها گره خورده است. در این زمینه، نرم افزارها و راهکارهای بسیاری وجود دارند که هر کدام از قابلیت ها متفاوتی بر خوردارند.

ادامه مطلب

راه اندازی فایل کلاد در شبکه

امروزه سرویس های زیادی مثل iCloud و Dropbox در دنیای مجازی ما وجود دارند. اضافه شدن اسم های جدید که در این زمینه فعالیت می‌کنند دیگر هیجان سابق را برای کاربران نداشته و همه می‌دانیم که با ثبت اطلاعاتمان در این سرویس ها می‌توانیم از امکاناتی مثل ذخیره سازی دیتاها در محیط ابری استفاده نماییم. تیم فنی پردیس پارس نیز از این مجال استفاده کرده و در این آموزش به شما یاد خواد داد که چگونه ذخیره‌ساز ابری خود را راه اندازی و استفاده کنید. راه اندازی شبکه، خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه نیز از تخصص هایی است که می توانید بر روی توان تیم فنی پردیس پارس حساب باز کنید.

ادامه مطلب

راه اندازی Disaster Plan از طریق نرم افزار Veeam

در مقالات قبلی در خصوص معرفی نرم افزار Veeam Backup & Replication و قابلیتهای آن صحبت کردیم و شما را از اهمیت بکاپ گیری در سایت پردیس پارس باخبر نمودیم. در مقاله اول و مقاله دوم در خصوص بازگرداندن بکاپ از نرم افزار Veeam که توسط مهندس نوری زاده تهیه شده بود به سخن پرداختیم و در مقاله سوم درخصوص روشهای بکاپ گیری که توسط مهندس سلیمانی تهیه شده بود با شما صحبت کردیم. اکنون پا را فراتر میگذاریم و به بحث راه اندازی Disaster Plan می پردازیم. شرکت پردیس پارس طیف گسترده ای از خدمات شبکه را با پشتیبانی شبکه به شما ارائه می‌کند.

ادامه مطلب

روش های حل مشکلات موجود در شبکه

در اغلب اوقات وقتی با مشکلی مواجه میشویم در حل آن عجله کرده و همین امر سبب می‌شود که ندانیم چگونه و از کجا باید شروع کنیم این امر در زمینه شبکه های کامپیوتری هم صادق است. بنده اشکان پزشکی کارشناس ارشد شرکت پردیس پارس با تهیه مقاله ای در زمینه روش های حل مشکلات موجود در شبکه که برگرفته از مستندات شرکت سیسکو می باشد در خدمت شما خوانندگان عزیز هستم.

ادامه مطلب

امنیت در Remote Desktop

با توجه به افزایش روز افزون حمله به پروتکل RDP و استفاده بسیاری از کاربران از این پروتکل محبوب و دوست داشتی بر آن شدیم که روش های ساده ولی کاربردی تامین امنیت این پروتکل را برای شما شرح دهیم. اینجانب اشکان پزشکی کارشناس ارشد تیم فنی پردیس پارس با مقاله ای کوتاه اما کاربردی در خدمت شما هستم. شرکت پردیس پارس پیشرو در ارائه خدمات شبکه و ارتباطات، راه اندازی ایمیل سرور، راه اندازی و نصب روترهای میکروتیک، فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری، ارائه راهکارهای مجازی سازی دسکتاپ و ... شما را به خواندن این مقاله دعوت می نماید.

ادامه مطلب

مشاوره، اجرا و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری را با پردیس پارس تجربه کنید

درخواست مشاوره

Poem

دنیا همانیست که با افکارمان خلقش می‌کنیم، تغییری نخواهد کرد مگر با تغییر دادن افکارمان. آلبرت انیشتین

من به هیچ وجه اجازه نمی دهم که شرایط مرا ناامید کند. سه چیز لازم برای رسیدن به یک هدف با ارزش عبارت است از : کار ، استقامت و عقل سلیم. توماس ادیسون

بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش.  ویلیام شکسپیر 

هر موفقیت بزرگی نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی است که مورد توجه و ستایش دیگران قرار نمی گیرد. برایان تریسی