مقالات آموزشی پردیس پارس

برای اطلاع از اضافه شدن جدیدترین مقالات و آموزش ها می توانید عضو کانال تلگرام پردیس پارس شوید.

 

رزرو کردن اتاق جلسات از طریق Outlook


در بسیاری از سازمان ها و مجموعه ها برای برگزاری جلسه ها و همایش ها با مشکلاتی مرتبط با اتاق جلسات نظیر عدم در دسترس بودن، تداخل زمانی، سردرگمی، اتلاف وقت و … مواجه هستیم و این مشکلات زمان بسیاری را در پی دارد. یک از راهکارهایی که در این امر میتواند به مدیران سازمان ها کمک نماید استفاده از امکان رزرو اتاق جلسات نرم افزار Outlook است.
با استفاده از این امکان که در سازمان ها و مجموعه ها بکار می رود عملیات رزرو و مدیریت اتاق جلسات را می‌توانید به راحتی انجام دهید. هر کاربر با مراجعه به نرم افزار Outlook می تواند مراحل رزرو را انجام دهد. نحوه انجام عملیات در ادامه همین مطلب بصورت کامل و مصور به شما آموزش داده خواهد شد.
شرکت پردیس پارس در زمینه خدمات شبکه، پشتیبانی شبکه و راه اندازی ایمیل سرور سازمانی فعالیت گسترده‌ای دارد و آمادگی خود را جهت ارائه هرگونه مشاوره درخصوص راه اندازی شبکه های کامپیوتری و خدمات مرتبط همچون مجازی سازی دسکتاپ و مجازی سازی دیتاسنتر اعلام می‌دارد.

ادامه مطلب

آموزش Horizon View 7

با توجه به رشد روزافزون فناوری مجازی سازی دسکتاپ ها در چند سال اخیر و اهمیت این تکنولوژی در سازمان های بزرگ و کوچک و پیاده سازی آن در شرکت های مختلف برآن شدیم تا کتاب آموزشی کاملی در این زمینه تهیه نموده و در اختیار علاقه مندان قرار دهیم. کتاب آموزشی مجازی سازی دسکتاپ با استفاده از Horizon View ترجمه کتابی پرتیراژ با همین عنوان میباشد که تجربیات ما نیز به عنواین این کتاب اضافه گردیده است. مدیران شبکه جهت راه اندازی دسکتاپ های مجازی نیاز به دامنه وسیعی از اطلاعات دارند. کتاب آموزشی مجازی سازی دسکتاپ با استفاده از VMware Horizon View با بیانی بسیار ساده و بر اساس سناریوهای واقعی موارد را قدم به قدم توضیح داده تا مدیران شبکه به راحتی امکان پیاده سازی را بدست آورند.

این کتاب قطعا کاملترین مرجع آموزشی مجازی سازی دسکتاپ VDI به زبان فارسی میباشد که به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. همچنین تیم فنی پردیس پارس آمادگی لازم جهت راه اندازی و پشتیبانی از فناوری مجازی سازی دسکتاپ تحت بستر VMware را دارد.

ادامه مطلب

ساختار جدید مجازی سازی دسکتاپ – معرفی App Volumes

در این مقاله می خواهیم در مورد ساختار جدید مجازی سازی دسکتاپ مبتنی بر VMware Horizon View 7 و محصول جدید کمپانی VMware به نام App Volumes صحبت کنیم. تیم فنی شرکت پردیس پارس علاوه بر گذراندن دوره های آکادمیک مربوطه دارای سابقه راه اندازی زیرساخت مجازی سازی دیتاسنتر و مجازی سازی دسکتاپ می باشد. از جمله خدمات شرکت پردیس پارس می توان به خدمات مجازی سازی دیتاسنتر، خدمات مجازی سازی دسکتاپ و پشتیبانی از زیرساخت شبکه اشاره نمود.

ادامه مطلب

پیاده سازی روش PerTraffic LoadBalancing در میکروتیک

در ادامه سری  مقاله‌های مربوط به معرفی متدهای Load Balancing  در میکروتیک،  قصد داریم به معرفی و روش پیاده سازی متد Firewall Marking  بپردازیم، شرکت پردیس پارس مجری ارائه خدمات شبکه در حوزه های مجازی سازی شبکه، خدمات میکروتیک، نصب و راه اندازی سرویس های مایکروسافتی، راه اندازی سیسکو، راه اندازی فایروال، راه اندازی بکاپ سرور، خدمات مانیتورینگ شبکه، راه اندازی VoIP و پشتیبانی شبکه می باشد.

ادامه مطلب

آپگرید و نصب پچ بر روی VCSA

شرکت پردیس پارس در زمینه مجازی سازی سرور، مجازی سازی دسکتاپ، مجازی سازی نرم افزار، پشتیبانی شبکه و خدمات شبکه فعالیت دارد و باتوجه به رشد چشمگیر استفاده از تکنولوژی مجازی سازی در این حوزه فعالیت خود را افزایش داده و به مدیران شبکه در این زمینه مشاوره داده و جهت اجرا آمادگی خود را اعلام می‌نماید. هدف از قراردادن مقالات تخصصی در این بخش، کمک به مدیران واحدهای فناوری اطلاعات و کارشناسان علاقه مند در زمینه مجازی سازی و استفاده از مزایای بی‌نظیر آن می‌باشد. امید است بتوانیم کمک شایانی به شما عزیزان کرده باشیم. در این مقاله که به تلاش آقای مهندس محمدحسین نوری‌زاده تهیه شده است شما را با آپگرید و نصب پچ بر روی VCSA آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب

معرفی متدهای Load Balancing در میکروتیک

در این مقاله قصد داریم انواع روش های Load Balancing در روتربورد های میکروتیک را معرفی نماییم، شرکت پردیس پارس مجری ارائه خدمات شبکه در حوزه های مجازی سازی شبکه، خدمات میکروتیک، نصب و راه اندازی سرویس های مایکروسافتی، راه اندازی سیسکو، راه اندازی فایروال، راه اندازی بکاپ سرور، خدمات مانیتورینگ شبکه، راه اندازی VoIP و پشتیبانی شبکه می باشد.

Load Balancing روشی است که هدف آن گسترش ترافیک در چندین لینک برای استفاده بهینه از کلیه لینک ها است، Load Balancing در میکروتیک بر اساس Per-Connection یا Per-Packet انجام می شود.

ادامه مطلب

برای همیشه متصل بودن پردیس پارس را انتخاب کنید

اینستاگرام پردیس پارس

PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)

درخواست مشاوره

Poem

راز خوشبختی ما در این است که بدانیم دیگران دلیل خوشبختی ماهستند.

چیزی که سرنوشت انسان را می سازد "استعدادهایش" نیست، "انتخابهایش" است.

لازم نیست بهترین باشید تا شروع کنید؛ شروع کنید تا بهترین شوید.

در زندگی اختیار بادها دست ما نیست ، ولی اختیار بادبانها دست ماست.