مقالات آموزشی پردیس پارس

برای اطلاع از اضافه شدن جدیدترین مقالات و آموزش ها می توانید عضو کانال تلگرام پردیس پارس شوید.

 

مجازی سازی و اصطلاحات کاربردی در VMware Horizon Client

در ادامه سری مقالات مجازی سازی دسکتاپ که توسط مهندس اشکان پزشکی ارائه گردیده است، قصد داریم در بخش دوازدهم، درباره مفاهیم و اصطلاحات کاربردی در VDI یا به صورت مشخص در مورد VMware Horizon View صحبت کنیم. همانطور که می‌دانید مجازی سازی دسکتاپ یکی از شاخه‌های جدید و بسیار حرفه‌ای در شبکه می‌باشد. تیم فنی پردیس پارس علاوه بر گذراندن دوره‌های آکادمیک مربوطه دارای سابقه اجرا و پشتیبانی مجازی سازی دسکتاپ می‌باشند. از خدمات تیم فنی پردیس پارس می توان به نصب و راه اندازی VDI مبتنی بر VMware Horizon View و پشتیبانی از بستر مجازی سازی دسکتاپ اشاره نمود.

ادامه مطلب

مجازی سازی و مفهوم Datastore

یکی از خدمات تخصصی تیم فنی شرکت پردیس پارس خدمات مجازی سازی می‌باشد. خدمات مجازی سازی شرکت پردیس پارس شامل مجازی سازی سرور، مجازی سازی دسکتاپ، مجازی سازی نرم افزار و مجازی سازی شبکه می‌باشد. خدمات نصب و راه اندازی VDI در شبکه و پشتیبانی از بستر دسکتاپ مجازی از سایر خدمات ما می‌باشد. مهندس محمدحسین نوری زاده در این مقاله قصد توضیح در مورد مفهوم Datastore و توضیح در مورد انواع Datastore ها را دارند.
در این مقاله قصد دارم کمی در موردDatastore و انواع آنها از نظر ساختار vSphere صحبت کنم. همان طور که میدانید Datastore به هر جایی که بتوانیم فایل ها و اطلاعات ماشین‌های مجازی را ذخیره کنیم می‌گویند.

ادامه مطلب

مجازی سازی دسکتاپ؛ USB, ThinApp, Anti Virus

مهندس اشکان پزشکی در 10 مقاله قبلی خود در مورد نصب و راه اندازی VDI یا همان مجازی سازی دسکتاپ مبتنی بر VMware Horizon View ارائه مطب نمودند. از طریق راه اندازی مجازی سازی دسکتاپ بسیاری از مسائل روزمره تیم پشتیبانی شبکه حل خواهد شد. با یک بار راه اندازی مجازی سازی دسکتاپ به صورت صحیح می‌توانیم یک شبکه کاملا حرفه ای داشته باشیم که در پشتیبانی شبکه کمک فراوانی به ما خواهد کرد. تیم فنی شرکت پردیس پارس آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی VDI مبتنی بر VMware Horizon View می‌باشند. خدمات مجازی سازی شامل مجازی سازی سرور، مجازی سازی دسکتاپ، مجازی سازی نرم افزار می باشد که به صورت راه اندازی اولیه و پشتیبانی انجام می‌شود.

ادامه مطلب

مجازی سازی دسکتاپ،تاریخچه Persona Management

اگر پیگیر مقالات سایت پردیس پارس باشید و سری مقالات مهندس اشکان پزشکی که در مورد مجازی سازی دسکتاپ تهیه نموده را مطالعه کرده باشید متوجه خواهید شد از معرفی مجازی سازی دسکتاپ شروع نموده و به ترتیب در مورد کلیه قسمت‌های این محصول پرقدرت کمپانی VMware توضیح داده‌اند. مجازی سازی دسکتاپ به تازگی مورد توجه خیلی از مدیران شبکه قرار گرفته است. مزایای بسیار زیاد راه اندازی مجازی سازی دسکتاپ در شبکه‌های کامپیوتری، مدیران شبکه را ترغیب به راه اندازی این محصول پرقدرت نموده است. در این مقاله از سری مقالات مجازی سازی دسکتاپ، مهندس اشکان پزشکی در مورد View Persona Management ارائه مطلب خواهند نمود. تیم فنی شرکت پردیس پارس در کلیه قسمتهای مجازی سازی شامل مجازی سازی سرور، مجازی سازی دسکتاپ، مجازی سازی نرم افزار و مجازی سازی شبکه آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی به مشتریان عزیز می‌باشد.

ادامه مطلب

مجازی سازی دسکتاپ و عملیات Rebalancing

مهندس اشکان پزشکی در هشت مقاله قبلی خود در مورد مفاهیم مجازی سازی دسکتاپ شامل فرآیند ساخته شدن آن، روش‌های ارائه‌ی آن، حداقل نیازمندیها برای Connection Server، نسخه‌های مختلف، دسکتاپ پول Linked Clone در مجازی سازی دسکتاپ و معماری و کامپوننت های Horizon View توضیح دادند. در نهمین مقاله در مورد عملیات Rebalancing با View Composer و جزئیات آن ، شرح خواهند داد. تیم فنی پردیس پارس به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه راه اندازی VDI از طریق راهکاری VMware می‌باشد.
شرکت پردیس پارس آماده ارائه انواع خدمات شبکه، پشتیبانی شبکه، مجازی سازی سرور، مجازی سازی دسکتاپ و مجازی سازی نرم افزار می‌باشد.

ادامه مطلب

ارتقاء Exchange 2003 به Exchange 2013 و صحت انتقال

در نهمین و آخرین بخش از سری مقالات مهندس صادق صادق پور که مربوط به ارتقاء Exchange 2003 به Exchange 2013 است، به صحت و درستی انتقال Mailbox خواهیم پرداخت. در قسمت هشتم درخصوص انتقال Mailbox ها و در قسمت هفتم شروع نصب Exchange Server 2013 به تفصیل توضیح داده شد. تیم فنی پردیس پارس آمادگی خود را جهت نصب و راه اندازی و ارتقاء Exchange 2003 به نسخه های جدید Exchange 2013 و Exchange 2016 اعلام می‌دارد.

ادامه مطلب

برای همیشه متصل بودن پردیس پارس را انتخاب کنید

اینستاگرام پردیس پارس

PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)
PardisParsCo (pardisparsco)

درخواست مشاوره

Poem
اگر شما یک سیب داشته باشید و من هم یک سیب و سیب‌ها را با هم عوض کنیم، همچنان هر دویمان یک سیب داریم. اما اگر شما یک ایده داشته باشید و من هم یک ایده و اگر ایده‌هایمان را عوض کنیم، آنگاه هر کدام از ما دو ایده دارد. جورج برنارد شاو
برای داشتن یک زندگی آسان دعا نکنید؛ دعا کنید تا توانایی آن را داشته باشید که از پس یک زندگی دشوار برآیید. بروس‌لی